راهنمای خرید تشک

تذکر : تاکید می گردد قبل از خرید از هایپر خواب قوانین خرید را حتما مطالعه کنید  صفحه قوانین

خرید یک تشک با کیفیت بالا و قیمت مناسب کار چندان آسانی نیست . اما با آگاهی قبل از خرید میتوانید یک خرید موفق داشته باشد .

فناوری انگشتان دست خود را روی این کسب و کار گذشته و در سالهای اخیر تشک ها تنوع خاصی در نوع مواد و اندازه داشته است . تشکهای فنری , پاکتی , مموری فوم , فوم و .. . شما نیازی به دانستن علم چگونگی پیدایش این فناوری ندارید فقط باید بانید که هر کدام چه نتایجی جهت خواب راحت تر دارند . نوع مواد , طراحی و در نهایت سفارش تشکی که برای شما مناسب است . چون بعد از این یک سوم از زندگی خود را روی تشک میگزرانید .

وقتی شما جهت خرید یک تشک جدید به بیرون میروید , چندین فاکتور پیش روی شماست . تعداد زیادی تشک جهت خرید وجود دارد که دارای فنر , فنر پاکتی , لاتکس و ترکیبی از این مواد و حتی تشک های پد دار هستند که در طرح های مختلفی وجود دارند .

اگر شما می دانید که زمان برای خرید یک تشک جدید فرارسیده ، اما هنوز تصمیم نگرفته اید که چه نوع تشکی را شما می خواهید، شما احتمالا نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد انواع تشک ها، اندازه ها ، و مواد مورد استفاده در ساخت و ساز خواهید داشت .

سن بالا , اسیب دیدگی میتواند مشکلاتی را با خواب ایجاد کند . آرتروز , در د کمر , گرفتگی های عمومی بدن میتواند تا حدی با داشتن یک تشک با کیفیت و دارای فناوری جدید بهبود یابد . یک زندگی پر مشغله و پر استرس میتواند علت مهمی برای بد خواب شدن باشد که یک راه حل آن استفاده از تشکهای آنتی استرس است که این عامل را کاهش ددهد .

تشکهایی با فنر استاندارد میتواند سالها بدون مشکل برای شما کار کند . که اغلب قیمت کمتری نسبت به مدلهای دیگر دارند . با افزایش کیفیت موتد به کار رفته در تشک های فنری منجر به تولید تشک طبی وفنری میشود که غالبا خواب راحت تری را احساس خواهید کرد . اگر تشک شما دارای مموری فوم باشد , طوری است که احساس میکنید جای خواب شما به کلی تغییر کرده و راحتی خاصی را تجربه میکنید .

تشک مموری فوم چیست ؟؟

مموی فوم نوعی از فوم الاستیک ویسکو است . ترکیبی که به دما حساسیت نشان میدهد .در تشکهای مموری فوم بدلیل رفلکس وزن بدن روی سطح تشک از فشار به بدن جلوگیری میشود و حسی مانند اینکه در آسمان هستید ایجاد میکند . مموری فوم طراحی شده برای اینکه تشک با بدن شما تطابق داشته باشد . به هر حال یکی از بهترین نوع تشکها , تشکی است که مموری فوم داشته باشد و در همه جای دنیا نیز استفاده میشود البته که باید هزینه بیشتری صرف کنید .

چرا تشکهای مموری فوم بهتر از دیگر تشکها هستند ؟

نه اینکه تشکهای مموری فوم بهتر از تشکهای دیگر باشد اما حتما از بدن شما حین خواب میتواند محافظت کند و خواب آرامش بخش تری را رقم بزند . مموری فوم هایپو آلرژی است و افرادی که آلرژی دارند میتوانند به راحتی استفاده کنند .

چطور میتوانم یک تشک مموری فوم داری برای خودم انتخاب کنم ؟

در خرید یک تشک ابتدا آگاهی از وزن و سن و میزان نرمی سفتی تشک نیاز است . حواستان باشد که تشک های مموری فوم از سایر تشکهای دیگر گرانتر هستند چون هزینه تولید مموری فوم گران است . هیچ تشک 100 مموری فوم وجود ندارد معمولا با دیگر مواد مانند فنر پاکتی و اسفنج استفاده میشود . سعی کنید از برند های ایرانی معتبر خرید کنید تا سرتان کلاه نرود . مموری فوم در تشک باعث راحتی میشود اما صرفا ضروری نیست . زیاد بودن لایه های مموری فوم هم زیاد جالب به نظر نمیرسد . یک لایه 4 سانتی در هر طرف بهترین اندازه استفاده است . به هر حال از مموری فوم همه جای دنیا به عنوان یک فناوری خوب و جالب استفاده میشود و مرمان زیادی از اینکه تشک دارای ممور فوم دارند احساس خوبی دارند . در سایت هاپر خواب در قسمت دسته بندی تشکهای ممورفوم میتوانید بهترین تشکهای دارای این فناوری را بیابید .

 

فنر منفصل چیست ؟

وقتی شما با همسرتان روی یک تشک دونفره میخوابید با یک تکان ساده کل تشک به تکان می افتد و این زمانی که وزنها اختلاف بیشتری داشته باشد حاد تر میشود . فنر های منفصل در واقع فنر های هستند که داخل پکت های بسته وجود داردن و به یکدیگر وصل نیستند و بصورت جداگانه کار میکننند . خوب این اختراع صنعت ساخت تشک را دگرگون کرد .

اغلب ترکیب فنرهای منفصل و مموری فوم در تشکها استفاده میشود که یک تشک ایده ال را ایجاد میکند . تولید کننده های خوبی در این زمینه داریم که در کشورمان فعالیت میکنند . استفاده دیگری که فنر های منفصل دارد ایجاد بستریست که موقع دراز کشیدن ستون فقرات در حالت استاندارد قرار بگیرد و فشاری روی آن وارد نشود .